Witam, Chciałbym się upewnić jak wygląda sprawa z modyfikacja kostki w skrzyni biegów.. Mianowicie... Posiadam 2 skrzynie 5HP-18 wszystko się zgadza oprócz kostki.. w jeden jest 10 pinów na około i 4 w środku... w drugiej 9 i 5... No i teraz muszę wstawić ta druga skrzynie... mam do niej wtyczkę. I teraz pytanie, jeśli kolory w kablu starej wtyczki z pierwszej kostki będą takie same jak w tej która pasuje do drugiej.. i połączymy je wedle kolorów to skrzynia będzie działać normalnie? Czy raczej w ten sposób tego obejść się nie da? Z góry dzięki za odpowiedz.