Skocz do zawartości

pawlaczynski

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawlaczynski

  1. Ja bym swoje 525d 'dłubną' na coś ala 530d - bebechy też niby te same. Pozdrawiam P.R.
  2. pawlaczynski odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    To może ja rzucę trochę światła na PL menu itp. Otóż, okazało się (niestety po zamówieniu) że nie zamowiłem opcji z obsługą głosową. Jak spytałem czy jest to do domówienia, to dealer powiedział, że sprawdzą ale (uwaga) jeżeli by to zainstalowali to stracę menu, nawigację w PL. Chodzi pewnie o to samo co w Audi, że komendy głosowe robią tylko w podstawowych językach. Także albo wszystko po naszemu ale bez obsługi głosowej, albo innej języki. Jak zwykle wychodzi, że wszystko jest kwestią komunikacji dealer-klient. W kwesti czekania, to ja czekam na iPhone 4 cradle (ponoć w styczniu ma być) oraz na wanienkę do bagażnika. Pozdrawiam P.R.
  3. pawlaczynski odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    Gratulacje. Automat jest fajny ale manual daje więcej frajdy no i w zimie trudniej zakopać się manualem. A raczej łatwiej wyjechać ;-) A tak btw, nic dziewnego, że wszelkie nowości trafiają do nas tak późno <--- wolumen sprzedaży BMW np. Zobaczymy co będzie z BMW connected Drive - niby przyszły rok ale kto to wie. Pozdrawiam P.R.
  4. pawlaczynski odpowiedział(a) na Mirek k temat w F10, F11
    Witam serdecznie, Zobaczyłem w innym wątku ilość sprzedanych F11 w tym roku i poczułem się szczególnie ;-) Postanowiłem przejść z trybu pasywnego na pół/pasywny. Dlatego się zarejestrowałem i niniejszym witam wszystkich. A piszę bo od niedawna zmieniłem logo na masce i poruszam się f11 525d. Co prawda chciałem w końcu stać się właścicielem benzyny i 528i ale niestety regulacje wewnątrzfirmowe ... Powiem tak. Po poprzednich doświadczeniach z mniejszymi silnikami podobnej mocy, muszę powiedzieć że 3 litry i 6tka to jest to. Opcji na 530d nie było więc nie ma o czym dyskutować ale 525 spełnia pokładane w nim oczekiwania. Ten dźwięk przy wciśnięciu w podłogę ... No i wreszcie napęd na tył ... Co prawda quattro przy naszych warunkach pogodowych dawało więcej pewności ale fun teraz jest bez porównania większy. A przy ostatnich opadach codziennie poruszam się w mieście i po przedmieściach i nie ma większego problemu. I wiem już dlaczego w kategorii fun, BMW M wygrywa z Audi RS. Pozdrawiam P.R.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.