Leniwe to może za dużo powiedziane, ale ograniczone czasowo byłoby bliższe prawdy. Konkretnie chodzi mi o to że wg nr VIN zamontowane w niej było radio bmw Revers, a szukając takiego na allegro spotkałem się również z bmw bissnes. I stąd 2 pytanka: Które z nich ma lepsze parametry odsłuchowe ? Czy obydwa będą obsługiwane przez przyciski na kierownicy? Obecnie w miejscu radia jest wielka czarna dziura.
Dzięki, czyli nic co zagraża mojej bmce. Pomyślałem,że technicznie jest tak zaawansowana (318 jest z 2003, a 520 była z 98) niby tylko 5 lat, a jednak. W e-39 nie słyszałem. Czy któryś z kolegów mógłby mi podrzucić jakąś literaturkę gdzie mógłbym się coś więcej dowiedzieć o zastosowanych rozwiązaniach w mojej buni? :wink:
Witam, dopiero co przesiadłem się z E39 na E46 po lifcie (benzyna) i od razu pytanie co to za dźwięk dochodzi po wyłączeniu stacyjki - mniej więcej z okolic panelu z radiem. Tak jakby pracował jakiś malutki silniczek elektryczny. Przestał po ok. 15min. Proszę o podpowiedź co to jest. Pozdrawiam Mirek m310
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.