Treść opublikowana przez SEBOL.
-
Kupilem i sie zaczelo:))))
Handlarze ... Bez komentarza :mad2: Ja mam 19stki (te ze zdjęć) i po drogach w Bytomiu daje radę ;) Na zimę mam 17stki i sobie chwalę :P nie handlarz pokazal mi rachunek na felgi z oponami wlasnie tych 19 ktore kupil w maju za kwote 11tys zł w ASO FUS Warszawa...
-
Kupilem i sie zaczelo:))))
te 19 co byly na zdjeciach gosc chcial za caly komplet 9,5tys:) dlatego mam zimowki ( nowki ) 245/50/18...i lato chyba kupie to samo bo po drogach w swietochlowicach chorzowie to najlepsze rozwiazanie.....
-
Kupilem i sie zaczelo:))))
mam jeszcze takie pytanko :)obecnie jezdze na zimowkach 245/50/18 ...na lato bede chcial kupic takie same kapcie moge na tym rozmiarku jezdzic?czy raczej zalecacie cos innego?
-
Kupilem i sie zaczelo:))))
Czesc dzieki...moze w przyszlym tygodniu jesli bys mial czas :) tak czytam i troche mnie przeraza podobno jest jakas rura w silniku ktora przepuszcza plyn chlodniczy a usuniecie takiej usterki prawie 8tys zł....to jest doleglosc kazdej V8????
-
Kupilem i sie zaczelo:))))
Czesc dzieki...moze w przyszlym tygodniu jesli bys mial czas :).....
-
E65 Brak ogrzewania
,,,uszczelka pod glowicą? ile masz przejechane ze ci padla....
-
DVD TV E65
witam umnie tak to wyglada.... http://img714.imageshack.us/img714/2909/p1060694c.th.jpg Uploaded with ImageShack.us http://img268.imageshack.us/img268/5403/p1060692b.th.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
Kupilem i sie zaczelo:))))
Witam wszystkich,,,,kupilem e65 V8 r2002 chyba z dosc konkretnym wyposazeniem od navi po tv z tylu...rolety el itp...ale do sedna jest ktos moze z okolic chorzowa katowic bytomia itp....aby mi pokazal i troche przy okazji podpowiedzial co do czego jest mam namysli ustawianie idriva itp:))
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż.....szukam dalej do wiosny moze cos znajde.... :wink:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż.....najchetniej tych wszystkich naciagaczy piszacych ze auto jest super bezwypadkowe itp....za jxxa bym powiesil.....widzial moze ktos te cudo...http://moto.allegro.pl/bmw-545-2004r-333-km-pelne-wyposazenie-i1410266840.html
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż320SI pociesze Cie ja szukam auta od ponad 4miesiecy dla siebie a od 2 tutaj jestem na forum tak wiec szukaj szukaj dasz rade :wink:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażznajadz zycie w USA....... jak pakowali ją do polski byla bez przodu :wink:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhehe oby:)
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhaha dawaj wszystkie e60 z allegro do jutra moze tylko jedna zostanie hihi na sprzedaz:cool2:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet nie doczytałem :) Po czwartej próbie wujek google wypluł zapytanie od Sebola :) Tak czy tak to nadaje sie do nagłośnienia... Chcecie może info o BMW e39 540i od forumowicza? Troszkę zataił co nieco w opisie... ;) Loona Thic,,,,,,,,,,,,,jestes wielki :wink:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż,,,oj tak interesowalem sie tym autem ale tylko przez pierwsza chyba godzinke.....dzieki wam nie wtopilem ufff :duh:
-
Przymierzam się X5,prosze o jak najwiecej odpowiedzi.
hallo ja tez sie podczepie pod temat......szukam cos do kwoty 80tys zł najlepiej 4,4benzyna ( czarna )
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż...wy tu gadu gadu chodz juz sam sie zgubielm o co tutaj chodzi a ta e60 czeka na swojego nowego wlasciciela..... :duh:
-
Co z autami z USA X5
nie no piekna jest....moje gratulacje :cool2: :cool2: nawet nie pytam ktory jestem w kolejce:)dzis kupic dobrą X5 normalnie graniczy chyba z cudem :mad2:
-
Co z autami z USA X5
no wlasnie zmieniaj zmieniaj a ja biore twoją X5... HAHAAH Panie kolejka już jest:)) A tak serio prześlij mi swego maila to podeślę Ci fotki. [email protected] ...oki czekam na fotki.....a w kolejce jak w zyciu bez dobrej flaszki sie nie obejdzie:))))
-
Co z autami z USA X5
no wlasnie zmieniaj zmieniaj a ja biore twoją X5...
-
Co z autami z USA X5
,,,jesli chodzi omnie to naprawde jest mi to obojetne czy auto pochodzi z usa czy tez jest z europy...najbardziej interesuje mnie tylko serwis takiego auta i dostepnosc czesci a silnik im wiekszy tym lepszy...."_:)
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI powiem Ci - tak samo jest z kupowaniem części używanych. Dzwonisz i słyszysz: igiełka, w bardzo dobrym stanie. Jedziesz na miejsce i się okazuje, że rdzawy paździerz nie warty funta kłaków... Pzdr. a o uzywkach to nawet nie wspomne...:).....niedlugo bedzie tak ze auta bedziemy kupowali pomiedzy soba na forum przynajmniej bedzie wiadome czym jezdzimy :wink:
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
SEBOL. odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgaszam się i niczym się nie przejmuj. Dawaj więcej takich przykładów. Chciałeś pomóc, zwrócic uwagę na mega problem, a stałes się wrogiem i ofiarą w jednym. U mnie masz pełen szacun. Tak trzymać. Pozdrawiam. szacun to malo powiedziane umnie masz whisky jak bedziesz w okolicach chorzowa,,,,sam jezdze i szukam auta dla siebie i jak widze te wraki posklejane w calosc a i gadane handlarzy to mnie krew zalewa....
-
Co z autami z USA X5
swiete slowa z tą pogodą mam tylko nadzieje ze do kwoty 80tys zł cos znajde dobrego....