Treść opublikowana przez sfinks311
-
Usuwanie rys z ekranu dużej nawigacji 16x9
Wg mnie to plastik i sie nie da.Sam mam trochę porysowaną ale nie przeszkadza mi to specjalnie
-
[e87] 118d 2007- blad swiatel
Może gdzieś jakaś oprawka jest zaśniedziała i czasami wywala błąd.Miałem tak u siebie i przeczyszczenie pomogło.
-
,,,,
Wczesniej zobacz jaki masz w ogóle w navi.Temat na pozcatku działu Zabezpieczenia??Nie słyszałem :nienie: :nienie:
-
,,,,
Nie mogę znależc teraz ale masz tutaj u innego http://chomikuj.pl/duniek2 Wejdź w MK3 i tam jest Pl
-
,,,,
Softy są na chomiku kolegi Mr.Lova a jak ustalić rodzaj czytnika masz na początku działu :D
-
bmw x5 e53 duża navi alpine
Pewnie czytnik padł.Najlepiej spróbuj go przeczyścić a jak nie pomoże to do elektronika Można jeszcze tak jak kolega napisał spróbować wrzucić nowy soft
-
,,,,
I mapy i soft jako obraz.Wszystko jest opisane w tym dziale .Poczytać wystarczy :cool2:
-
E90 WBAVU310X0KY11462
sfinks311 odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i ok :cool2: Daj znać w temacie co i jak :D
-
,,,,
Bo jest okrojona i dałem ci link do mapy z Polską bo taką chciałeś prawda?? Poczytaj w temacie który podałem wcześniej jakie masz mapy do dyspozycji na cd
-
E90 WBAVU310X0KY11462
sfinks311 odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest sporo kolegów w Krakowa i okolic wiec może ktoś podjedzie i zobaczy to auto :cool2:
-
E90 WBAVU310X0KY11462
sfinks311 odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze tak byc ale jak nie pojedziesz i nie sprawdzisz to pozostaje tylko gdybać.A z tym przebiegiem na fakturze czy umowie to moze być lipa :D Każdy handlarz ci moze to wpisać i nic z tego nie masz Sprawdzenie auta w ASO albo z fachowcem da ci odpowiedź w jakim stanie jest to auto
-
,,,,
To źle nagrywasz i tyle.Te mapy śmigają na tym czytniku bez problemu :D :D Spróbuj nagrać na innym kompie i innej nagrywarce, bo moze ta którą masz nagrywa za szybko mimo że zmieniasz ustawienia
-
,,,,
Ok ..to od początku...jaki masz czytnik i jaka navi??Kolor??Mono?? Sprawdź i napisz
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Cóż można wiecej powiedzieć ...nic tylko :cry2: :cry2:
-
E90 WBAVU310X0KY11462
sfinks311 odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę,ze kobiety z tego forum mogą się trochę zdenerwować na kolegę :D :D ale poważnie to tego auta handlarz nie sprzedaje .Widać po foto i opisie .Co do przebiegu to też raczej wątpię czy jest rzeczywisty i pewnie w ASO nie był nigdy :mad2:
-
Wibracje przy przyspieszaniu automat 2,0 d, 177 km
Sam wiem jak jest często przy tym zawieszeniu w X3 dojść co i jak.Półoś może powodować takie drżenie ale powiem ci tak: ja mam tez delikatny luz na jednej i drżenia nie ma ale każdy przypadek moze być inny.Pozostaje tylko wymienić i zobaczyć jaki będzie efekt
-
BMW X3 E83 2.0d Wymiana sterownika DDE, nowy czy używany?
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
E90 WBAVU310X0KY11462
sfinks311 odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie w dowodzie ma faktycznie 2006 bo auto z Holandii ale po vin to 2005 r.Foto chyba telefonem robione :D :D :D
-
,,,,
Wg mnie żle nagrywasz coś i stąd taki problem.Tak jak pisałem:kup płytę cd wielorazowego nagrywania i na tej próbuj.I płyty muszą być dobrej jakości a nie jakieś marketowe
-
,,,,
Ja mam to ponagrywane i wszystko lata
-
,,,,
Ok a ta oryginalna płyta navi to jak się nazywa??
-
,,,,
Sciagnij Nero :D :D :D http://www.dobreprogramy.pl/Nero-Burning-ROM,Program,Windows,12909.html i tym nagraj,bo to niemożliwe żeby nie działało
-
,,,,
Kup sobie cd wielokrotnego nagrywania i tyle.Czytnik wyrzuca płytę??
-
bmw 520 2001r do oceny...WBADT11080GY45308
sfinks311 odpowiedział(a) na doctor76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTutaj kontakt do serwisu.Dzwonić i sprawdzać http://www.gps-data-team.com/where/BMW_dealer_-_Autohaus_Struwe_GmbH
-
nie grzeja lusterka e90
Bo włącza się to automatycznie :cool2: chociaż czasami miło by było samemu to załączyć jak są jakieś niesprzyjające warunki a temperatura wyższa niż te 3 stopnie :mrgreen: