Cześć Mam ten sam problem co z biegami szczególnie jedynka i wsteczny nawet jak nie ma mrozu.wymieniłem juz olej w skrzyni rzeczywiście był czrny jakby przepalony ale nie pomogło. Może rozwiażemy ten problem wspólnie jakoś z serwisami BMW no bo nasze autka sa w miare nowe ja mam 2007r no i co już problem z biegami. Jeśli ktoś wie jak ta usterkę usunąć czekam na wiadomość na gg10006484 Pozdrawiam