Witam mam taki problem od 2 dni gotuje mi wode mam e36 2,5B v6 problem jest taki iz, cały czas gotuje wode chłodnica jest zimna do połowy reszta trochu ciepła termostat zmieniłem i to samo jak odkręcam srubke odpowietrznika idzie tylko para i to duza jak z lokomotywy. W srodku nie dmucha ciepłem cały czas zimne powietrze, jak mozecie pomuzcie moze ktos miał cos podobnego. POZDRAWIAM