Witam mam następujący problem jak w tytule tworzy się ogromne ciśnienie i gotuje się woda po odkręceniu korka wody od chłodnicy robi się wulkan nagrzewnica się nie nagrzewa olej w silniku czysty silnik ciężko wchodzi na obroty ale wchodzi zdjąłem głowice i na uszczelce nie widać przerw dodam również ze auto dopiero co kupiłem dodam ze auto ma nowa chłodnice i pompę wody w aucie nie ma termostatu nie wiem co może być nie tak możne ktoś się już spotkał z tym i ma jakieś rady co z tym zrobić żeby jeździć zastanawiam się czy nie jest przypadkiem walnięta głowica