Skocz do zawartości

cheeta

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. cheeta odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    ja mam łancuchy tekstylne michelin easy grip, sprawdziły sie w gorach w ubiegly weekend wiec narazie moge z czystym sumieniem polecic, zuzycia nie odnotowano :wink:
  2. cheeta odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    ja wlasnie po przejazdzce na lancuchach tekstylnych michelinach :mrgreen: jestem narazie miło zaskoczona bo dalam rade je sama zalozyc i podjechac tak gdzie wczoraj bylo to niemozliwe :twisted: jedyny minus...zaplacilam 109e wiec oby sie szybko nie scieraly :mad2:
  3. cheeta odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    wybor ostatecznie padł na alpin 4, mysle ze w niezłej cenie 470zl/szt. zależy mi na dobrych oponach,w poprzednim aucie mialam naped 4motion to i sie nieco zdziwilam nie mogąc wyjechac z garażu :mrgreen: znalazlam dzis w sklepie (jestem obecnie za granica) cos na ksztalt łancuchów ale nylonowe michelina, nigdzie nie moge na forach znalezc info o tym wynalazku (nie są to opaski sniegowe :wink: ) ale zamierzam zaopatrzyc sie w to "cudo" :twisted:
  4. cheeta odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    dzieki za odpowiedzi, jutro mam zlozyc zamowienie wiec napewno sie pochwale na co padł ostateczny wybór :) amstaff a fryzjer jak najbardziej wskazany :mrgreen:
  5. cheeta odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Goodyear UG 7+ podobno wypada gorzej od poprzedniej 7, po gorach jezdzic nie zamierzam ale pod gorke musi dac rade :mrgreen:
  6. cheeta odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    Kokos no właśnie do wszystkiego :) a tak powazanie to i autostrada i zwyczajny (zaśnieżony :twisted: ) ruch miejski, cena do 2500zl, przegladam caly czas forum czytalam o yokohamie ale chyba nie moja kieszeń, mysle tez o verdestein , dodam tylko ze to bedzie moja pierwsza zima w buni dlatego bede wdzieczna za kazdą rade :wink:
  7. cheeta odpowiedział(a) na menior temat w E90, E91, E92, E93
    witam serdecznie, jestem nowa na forum :oops: przeczytalam watek i pomimo cennych rad czy ktos moglby doradzic mi jakie opony zimowe najlepiej kupic, (jesli jest juz watek to sorry nie mogłam znalezc), jeżdzę e 91 320d w rozmiarze 205/55/16 czy michelin alpine to dobry wybor? pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.