Cześć tej pompy od paliwa nie sprawdzałem choć jest nowa ale mechanik stwierdził ze poszła uszczelka pod głowica po czym sprawdził ciśnienie w cylindrach i okazało się ze jest ok , potem stwierdził ze to wina komputera ja już sam nie wiem co??
Dzień dobry mam problem z modelem E 318i Z 92 roku, popsuła się pompa paliwowa wymieniłem na nowa i przestała palić na jeden cylinder , wymieniłem świece sprawdziłem katalizator , cewkę ,elektrykę sprawdziłem wtryski paliwa? wszystko ok ?? co się stało nie chce działać,czy ktoś wie co to możne być? czy ktoś mi pomoże z góry dziękuje. ps mam chyba kiepskiego mechanika
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.