rzeczywiście ,beta jest niezawodna ja ścigałem się z Chryslerem 300C SRT8 na płatnej autostradzie do Gdańska - trochę musiałem się z nim pomęczyć :lol: ale na starcie z bramek nie miał szans,z LEXUSEM ISF(430km!) na obwodnicy Jabłonnej,Modlinska przyznam że myślałem że prowadzi kobieta i trochę odpuściłem bo mam zasadę że kobiety zawsze przodem , z MERCEDESEM CLS była krótka piłka bo prowadził gówniarz co dostał samochód od tatusia :P i musiałem mu pokazać gdzie jego miejsce w szeregu.Także panowie gdy zobaczycie znaczek 535d czujcie RESPEKT.