Treść opublikowana przez michalfokus
-
Parujace Lampy ksenon
Zrobiłem przekladke ze zwykłych halogenow na ksenony orginalne , wiedziałem ze bedą parowac Ale chce sie tego pozbyć bo co umyje autko to trzyma mi sie to kilka dni
-
Zlot KRAKOW
Mnie znowu nie było ... Normalnie opuszczam sie z tymi spotami jak i na forum :) wybaczcie
-
Zlot KRAKOW
Ja bardzo chce być ale nie mam jak gdyż wracam jutro z Czech , około 20 w kraju , 22 w Częstochowie , 00:00 Kraków :P ale jeszcze będę coś kombinować :)
-
Ksenony - Montaż
Witam ponownie , kupiłem kompletne Ksenony do mojej E90 bo seryjnie zwykle Halogeny są wiec..., jadę do serwisu u siebie w częstochowie i zabili mnie cena : 1000zl za montaż (nie aso) gdzie można zrobić to za rozsądne pieniądze?
-
Triple turn signal activation?
Mam to w iDrive nad Home Lights co oznacza włączenie tego bądź wyłączenie ?
-
Wirusowanie na śląsku
Przyznaje ;) to moje wyniki autka , rocznik 2006r z automatyczna skrzynia ;)
-
Microfilter - Wymiana?
Mega dziękuje ;) można zamknąć temat
-
Microfilter - Wymiana?
Co teraz? Jaki koszt? Czy mozna jeszcze pojezdzic czy niezwłocznie oddac autko do serwisu? http://img171.imageshack.us/img171/1356/36068665.th.jpg
-
Nawigacja- pomoc
no na mojej navi moge wybrac : 1. korzystaj z autostrad 2. wyklucz autostrady 3. najszybsza trasa 4. najkrótsza trasa nie moge wybrac kilku naraz drugi zaznacznik dodatkowy jest do : 1. trasa dynamiczna (wyznacza objazdy w razie gdy na trasie jest korek) 2. wyklucz drogi płatne !? na zdrowy rozum... korzystaj z autostrad bo bedzie szybko i elegancko , ale jest tez Fast Route czyli najszybsza trasa juz nie wiem nic heh?!?!?
-
320d 163KM na ile chipować?
odezwij sie kolego do uzytkownika "G-CS" on mi robil autko :) i z góry go polecam !
-
Galeria E9X...
popieram
-
Zlot KRAKOW
27 stycznia obowiązkowo trzeba być ;)
-
Galeria E9X...
Nie było mnie kilka dni a tu widzę niezłą walkę i sprzeciwy :) ja bym zrobił ta galerie, niech bedą tez komentarze itp bo każdy co jakiś czas coś zmienia oraz każdy żeby miał prawo do sugestii na temat innych aut użytkowników , to mówię ja Brzoza ;) Michał
-
Nawigacja- pomoc
O to mi chodzi dlatego nie wiem na czym jeździć ;)
-
Alpina D3
No tak :P cenowo ile taka przyjemność kosztuje? Jest wg warto zmienić z seri na coś takiego? :) pozdrawiam
-
Alpina D3
To jest końcowy tlumik czy cały dolot?
-
Alpina D3
Jak ci mruczy ten wydech? Bo zamierzam zmienić u siebie z serii na coś milszego ale żeby wsi nie zrobić ;) ?
-
Nawigacja- pomoc
Jakie ustawienia najlepsze? http://img198.imageshack.us/img198/728/44322999.jpg
-
Zlot KRAKOW
To podaj ten kalendarz tu ;) pozdrawiam wszystkich
-
Zlot KRAKOW
Bądź raz tu raz tu :) a o spotach w kato nie słyszałem , chyba za świeży jestem :P
-
BMW E92 - ALPY - mini relacja z wyjazdu
Nie masz tam za sucho? :P
-
Galeria E9X...
Jestem za :)
-
Zlot KRAKOW
27 stycznia ale gdzie? Tez KRAKOW? Moze gdzieś w Katowicach zrobić ? Miałbym bliżej :P
-
Zlot KRAKOW
zorganizujmy taki wiekszy zlot na ferie?
-
Zlot KRAKOW
się podoba :)