Dzieki za szybką odpowiedź. Jednak odpuszczę sobie zakup tych opon. Poszukam jakiś innych w tych rozmiarach jakie podałeś. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam AT
Witam, Mam pytanie odnośnie wymiany opon na zimowe. Obecnie rozmiar moich letnich opon wynosi 195/65 r14, chciałbym kupić opony zimowe BARUM POLARIS 2 o rozm. 175/80 r14 (dobra cena za kpl.), tylko nie wiem czy profil opony zimowej nie jest za wysoki, czy nic nie będzie obcierać. Z góry dzięki za odp. AT
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.