Skocz do zawartości

Martini1979

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Martini1979

  1. Martini1979 opublikował(a) temat w E39
    Witam! Panowie wiem, że się powtarzam ale nie mam czasu żeby dokładnie przeglądać wszystkie strony na forum :wink: Planuje realizacje swojego marzenia czyli: BMW e39 M5 Mam zatem do Was następujące pytanie i nie chodzi mi oczywiście o spalanie :wink: : - jaka wygląda eksploatacja tego konkretnego modelu? (ceny podstawowych części: hamulce, elementy zawieszenia, amortyzatory itp., rzeczy które najczęściej się wymienia), - na co zwrócić uwagę przy zakupie tego auta, - co najczęściej się w nich psuje. Chodzi mi o jak najwięcej informacji, żebym mógł jechać przygotowany po zakup auta. Obecnie jeżdżę X5 e53 4.4i- to też nie jest zbyt tani samochód w eksploatacji i jak wygląda np. w porównaniu do M5. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdro
  2. Dzieki wielkie. Zaczalem szukac i chyba masz racje z tymi tarczami. Nie mniej jednak dzieki wielkie za pomoc
  3. Dzieki za pomoc:) Jeszcze tylko sprawa hamulcow;)
  4. Martini1979 odpowiedział(a) na 123em123 temat w X5 (E53)
    Czesc! Teraz bez wiekszego i dluzszego zastanowienia wybralbym 4.4 ale to moja opinia. Wszystko zalezy czego oczekujesz? 3.0d jest dobrym motorem (mam go w E39), ale 4.4 jest pod wzgledem brzmienia, osiagow o niebo lepszy. Nie wypowiem sie zbyt wiele na temat benzyny bo swoja X5 mam dopiero 2 tygodnie, natomiast 3.0d jezdze juz 4 lata. Uwazam, ze jesli chcesz kupic diesla to tylko po lifcie 218 KMi dopry chip do niego;) Ale to tylko takie moje zboczenie;) Pozdrawiam
  5. Witajcie! Nie tak dawno stałem się szczęśliwym posiadaczem X5 4.4i. Zabieram się za wymianę hamulców i pierwsze moje pytanie: czy na tył moge założyć tacze wentylowane? Obecnie mam pełne a chciałbym założyć ATE przód i tył wentylowany? Pytanie tylko czy bez problemu wszystko bedzie apsowało? Niedawno na wyświetlaczu pojawił mi sie komunikat: SELFLEVEL SUSP. INACT co to znaczy? Bedę bardzo wdzięczny za pomoc i wszystkich pozdrawiam:))
  6. Czesc Walter77 W drodze na Jawor jest gosc (podobno magik) od automatow;) Bylem u niego pogadac swoja wczesniejsza Barbara;) podejrzewam, ze jestes z L-cy wiec nie masz daleko. P.S. ladny ten Twoj czarny diabelek no i Hemi rowniez;) Pozdro

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.