witam! od pewnego momentu a mianowicie wymiany pompy wody i odpowietrzeniu układu na włączonym nawiewie nawet bez klimy ustawionym powyżej 16 stopni pojawiają się głuche drgania w przedziale silnika, problem znika wraz z wyłączeniem nawiewu; obstawiałem elektrozawór, lecz jego wymiana nie dała rezultatów, czy to może być nagrzewnica lub jakaś jej część, lub źle odpowietrzony układ chłodzenia; nowa pompa wody pracuje cicho, zauważyłem też, że ma to związek z włączaniem się wiatraka przy chłodnicy