Witam wszystkich forumowiczów! Mam taki problem, posiadam auto takie jakie podałem w nazwie tematu. Już od jakiegoś czasu przymierzam się do wymiany przepływomierza, pokazywało błąd na kompie. Zwlekałem z tym, ale ostatnimi czasy zaczęły palić się kontrolki EML i kontrola trakcji, wcześniej palił się tylko check engine; i auto zaczyna sie dziwnie zachowywać, szarpie itp. Zacząłem szukać przepływki na allegro, ale nie można nic znalezć do tego modelu. Proszę o pomoc, dodam, że chciałbym część, która mi trochę posłuży, a nie byle co. Pozdrawiam!