UDAŁO SIĘ :D, dzięki wszystkim za próbę pomoc. Tak jak wcześniej pisałem problemem była pamięć, przełożyłem z zakupionego licznika pamięć do mojego starego licznika i wszystko śmiga elegancko ;). Obecnie moim jedynym problemem jest wyświetlany nie mój przebieg (niestety dużo wyższy :x ), ale to już mniejszy problem a przy okazji zawiozę go do jakiegoś speca by "skorygował". Pozdrawiam