Skocz do zawartości

paweltop1984

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paweltop1984

  1. Koledzy bo ja się przymierzam do bmw e90 i mam na oku taką 320d 122km bodajże ..czy można z niej zrobić 163 km?????jeśli tak to droga to sprawa i trudna??
  2. kolego no koleś mowi że reczy za przebieg ale wiem że sam go muszę sprawdzić w aso i juz dzwoniłem i się sprawdza..tylko nie jestem pewien czy hiszpana sprawdza.. także chyba 530 odpuszczam bo za tą kasę bedzie trup..
  3. wiem ale widzicie jestem w pracy i już kur..sam nie wiem co robic przymierzałem sie do 530d..ale mój budżet to max55tyś pln..i z tego co widze to rocznik 2003 mogłbym kópić..ale cos mi się wydaję ze to juz bedzie zarżnięta betka:((a co sądzicie o takiej???za 50tyś mi ja odda. http://otomoto.pl/bmw-320-full-skora-xenon-oplacona-C15111742.html te silniczki są ok jak w tym autku ?? jeszcze nie sprawdzałem ale mówi że przebieg na 100% taki. pomózcie co wy na to??
  4. przymierzam się do bmw e90 tej od 2005 w sedanie jakiego diesla mi proponujecie żeby jakoś to jechało i spalanie było przyzwoite??na co zwrócić uwagę przy zakupie??bo wcześniej jeździłem VW także na betkach tak średnio się znam..aha i przy jakim przebiegu można spodziewać się tych napraw typu dwumas sprzęgło..turbinka.. pozdrawiam
  5. paweltop1984 opublikował(a) temat w E30
    przymierzam się do bmw e90 tej od 2005 w sedanie jakiego diesla mi proponujecie żeby jakoś to jechało i spalanie było przyzwoite??na co zwrócić uwagę przy zakupie??bo wcześniej jeździłem VW także na betkach tak średnio się znam..aha i przy jakim przebiegu można spodziewać się tych napraw typu dwumas sprzęgło..turbinka.. pozdrawiam
  6. paweltop1984 odpowiedział(a) na paweltop1984 temat w E60, E61
    a ile chłopaki was kosztowały te wymiany??Koło pasowe ...dwumas..i sprzegło??jakie ceny??i w aso robiliście czy nie??
  7. paweltop1984 odpowiedział(a) na paweltop1984 temat w E60, E61
    a powiedzcie mi jak to jest rzeczywiscie ok 180 tysiecy to mozna sie spodziewac takich usterek jak napisałem na początku????
  8. paweltop1984 odpowiedział(a) na paweltop1984 temat w E60, E61
    kurde wiesz jak to jest z tymi w Aso.. jak dzwonie to zaraz marudza że tylko z kluczykiem i dowodem auta mogą cos kolwiek powiedzieć..i tak trzy po trzy jeden z aso we wrocławiu mi wyczytał..tak a ten polak przez dwa lata chuknał [BAD] 100tyś bo on jest z Karpacza a jakis biznes ma w miedzyzdrojach i często takie trasy walił przez niemcy autostradami..tak mi mowił bynajmniej
  9. paweltop1984 odpowiedział(a) na paweltop1984 temat w E60, E61
    sprawdzałem po nr vin.. w 2006 miał później 70 tyś i koleś z polski kópił to auto w 2008 od niemca z przebiegiem 85 tyś w 2008
  10. paweltop1984 opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam panowie mam pytanko..noszę się z zakupem betki 530d z 2003r http://moto.allegro.pl/bmw-530d-full-opcja-silver-metalic-skora-dacota-i1281440205.html przebieg sprawdzałem i się zgadza ale gadałem ze znajomym z ASO WE WROCŁAWIU..' i wyczytał że w 2005 r przy 47tys. był jakiś poważny serwis prawdopodobnie dzwon..ale wszystko zrobiono w aso w berlinie.. i ten znajomy z serwisu postraszył mnie że przy takim przebiegu zaczną sie poważne awarie..np. koło pasowe na wale skrzynie biegów bedzie trzeba uszczelinć.. amortyzatory zaczna cieknąć..ma ktos taka betke z podobnym przebiegiem rzedu 180tys.. prawda to że takie awarie mnnie bedą czekały?? czekam na pomoc!!!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.