Witam. Mam problem z moim autkiem jakim jest BMW E28 1984r. otóż na benzynie autko pali na 2-3 gary (z sześciu) a na gazie odpala lecz prawdopodobnie nie chodzi na jeden gar. Auto w ogóle nie ma mocy. Dolot powietrza sprawdzony wszystko szczelne. Jednak auto na gazie strzeli sobie w przepływomierz i spada guma łącząca go. Pompa paliwa działa. Ciśnienie podaje. Iskra jest. Co mógłbym jeszcze sprawdzić/wymienić żeby odpalił na benzynie? Pozdrawiam