Witam , posiadam Bmw E34 2.0 na vanosie i mam problem z temperaturą, Wskazówka na nagrzanym silniku wychyla się o 1- 2 mm za pion, tylko wtedy kiedy jest wyłączone ciepłe ogrzewanie. Wymieniłem wiskoze oraz odpowietrzyłem układ , termostat chodzi elektro zawory tez, i dalej to samo. Ma ktoś pomysły co moze być przyczyną tego wychylenia wskazówki tylko na wyłaczonym ogrzewaniu? Pozdrawiam