Witam Drogich Użytkowników Forum. Posiadam E36 316 po swapie silnika czyli teoretycznie 325 benzyna. Moje pytanie odnosi się do hamulcy, a mianowicie chcę zmienić tarcze klocki itp z silnika 1.6 i zamontować od TDS-a o pojemności 2.5. Powiedzcie mi co muszę zmienić czy zaciski zostają bedą pasować i co jeszcze trzeba pozmieniać? Dodam że z tylu mam już przeswapowane hamulce z bębnów na tarcze. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.