Przestało zjadac prąd,gdy wyciągłem czarny przekażnik,który znajdował sie obok modułu komfortu,dodam jeszcze ze ten przekaznik caly czas był ciepły czy auto jezdziło czy nie,przed wyjęciem moja Bunia zjadała 1.75A,a po wyjęciu przekaznika ograniczyła sie do 0.3A Czy ktoś wie do czego moze byc ten przekaznik :cry2: Sprawdzałem wszystkie funkcje życiowe mojej Buni i wszystko działa,ale do czegos ten przekaznik musi byc,z goóry dziękuje za odpowiedzi,jestem pierwszy raz na forum,pozdrawiam Ja i moja Bunia 730 V8 :cool2: