witam mam bmw e36 compact z silnikiem 1,9 z 99 roku .i mam problem na 2 biegu przy 2800 obr do 3200 zaczyna cos stukac tak jakby pod podłokietnikiem dodam ze wszystkie tuleje zostały wymienione .tlumik wykluczyłem most tez jest dokrecony wszystkie poduszki są wporzadku .i juz niemam pomysłow co to moze byc? _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss