tak jak już wspomniałem w poniedziałek podam szczegóły napisałem tę wiadomość do wielu klubów na południu polski to link do strony MANI gdzie miał najwięcej kolegów http://bmw-mania.com.pl/forum/index.php?PHPSESSID=e4c99d8dd10a39872199444ee487e31a&topic=624.msg4634#new
Wczoraj zginął nasz kolega . Miłośnik i znawca marki BMW . Chcemy pożegnać go w jak najliczniejszym gronie miłośników biało niebieskiego śmigła . Ceremonia pożegnania naszego kolegi odbędzie się w Bytomiu . W poniedziałek podam szczegóły . Bardzo prosimy o jak najliczniejsze przybycie .Tych którzy zechcą się dołączyć do ostatniej drogi fascynata prosimy o kontakt [email protected]
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.