Witam potrzebuje pomocy!! Mam e36 325i coupe Dwie sprawy 1) nie działa mi check control nie pokazuje spalonej żarówki czy mało płynu w spryskiwaczwch wcześniej sziałał ale ( to chyba się stało po odłączeniu aku) teraz mi pokazuje że wszystko jest ok. 2) wyświetlacz nie działa widze tylko części literek. Czy mozna to jakoś naprawić?? Dzieki za odpowiedź pozrdawiam Pablo :D
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.