Skocz do zawartości

Maiko221989

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maiko221989

  1. Maiko221989 odpowiedział(a) na Maiko221989 temat w E30
    To ciekawe bo np. braciak ma e 30 2.0 129 km i telepania właśnie ... brak...a silnik praktycznie ten sam co 2.5
  2. Maiko221989 odpowiedział(a) na Maiko221989 temat w E30
    Hmm... nom ok... ale nie chodzi mi o branie oleju , tylko o telepanie... :)
  3. Maiko221989 odpowiedział(a) na Maiko221989 temat w E30
    Szczerze to słyszałem że każda bmka bierze olej... moja akurat nie bierze jego w nie wiadomo jakich ilościach. zrobiłem nią dobre 3 tysiące i dopiero dolałem 500 ml bo już zaczeło schodzić na min... może Twoja teza będzie dobra bo jeśli rano ją odpalam i dam na zimnym gazu to potrafi chmurkę puścić a jak jest już rozgrzana to można jej do odcinki dać i nie ma chmury kompletnie ... Co Ty na to?
  4. Maiko221989 odpowiedział(a) na Maiko221989 temat w E30
    Czujnik temperatury wymieniłem i jest to samo... Mattiss piszesz dokładnie tak jak ja mam wskazówka ani nie drgnie a telepanie jest wyczuwalne w środku... mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy co może być przyczyną... :D Prośba
  5. Maiko221989 opublikował(a) temat w E30
    Witam. Mam taki problem i szukam pomocy, otóż posiadam bmke e30 325 m20b25 i od jakiegoś czasu zauważyłem że trzęsie mi silnikiem po jego odpaleniu (na zimnym) nie pracuje równo a po lekkim dodaniu gazu odczuwam że nie chodzi ona na wszystkich garach. Po zagrzaniu silnika gary pracują wszystkie ale wyczuwalne jest lekkie telepanie na wolnych obrotach np jak stoi się na światłach. Co to może być?? Proszę o rady. Pozdrawiam. Dodam jeszcze że przekładałem przepływomierz dobry i telepanie było również...
  6. jednak licznik ten co miałem był dobry. wymiana czujnika załatwiła sprawę:) Pzdr
  7. Witam. Czytałem inne posty na ten temat wiem że prędkościomierz połączony jest z ekonomizerem i wymieniłem czujnik w dyferencjale i nic jak nie działa tak nie działa. i nasuwa mi się pytanie czy czujnik musi być typowo od 1.8 is'a jakiego mam czy może być np od e 30 2.0 ? Po podłączeniu bmki do kompa wywala mi czujnik prędkości własnej i ... komputer sterujący... może to dlatego nie działa prędkościomierz jak jest walnięty komputer? Z góry dzięki . pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.