Witam, Dziś z rana spotkała mnie nieprzyjemna niespodzianka ;( Wyciągam kluczyk pstrykam centralny, auto sie otwiera. Biorę za klamkę drzwi się otwierają, wsiadam do środka i próbując zamknąć za sobą drzwi, nie chcą się zamknąć. Próbowałem kilkakrotnie i nic. Wysiadłem i z zewnątrz docisnąłem drzwi i się zamknęły. Teraz jest problem nie mogę ich otworzyć ani z wewnątrz anie wewnątrz. Co mogło się stać jakim element się uszkodził? Czy może cięgno spadło? Miał ktoś podobny problem? Co teraz mam zrywać boczek od środka?