dzięki za sugestię,ale już działa.Wczoraj zgadałem się ze znajomym ,powiedział zeby spróbować odłączyć akumulator na kilka chwil,tak też zrobiłem i poszło.Chyba faktycznie najlepsze są proste rozwiązania.Żebyś wiedział co wymyślali fachowcy w warsztatach.I jak tu takim oddać samochód do remontu,aż strach mysleć
Witam wszystkich.Mam od pewnego czsu taki problem.Otóż monitor lcd w mojej X3 na którym wyświetlane są informacje z radia i nawigacji nie otwiera sie po włączenmiu zapłonu, a jak otworzę go ręcznie to poprostu nie działa.Dodam, ze radio działa i komunikaty dźwiękowe z nawigacji są przekazywane.Miał już ktoś może taki przypadek,albo wie ktoś jak ten problem rozwiazać? Bardzo proszę o pomoc
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.