Witam moze nie pisze w dobrym temacie ale sorki jestem nowy . Otoz posiadam bmw 318 tds sedan e 46 i mam podobny problem czyli zbyt duze cisnienie na wezu od chlodnicy czym moze byc to spowodowane ? czy to rzeczywiscie wina uszczelki (dodam jeszcze ze wymienilem pompe wody )? I czy moge miec jakies zwarcie kabli ? gdyz padl rowniez alternator wymienilem na inny uzywany ( sprawny ) ale przy odpalaniu nie podawal juz napiecia ;/