Treść opublikowana przez sopek2010
-
320i Sprawdzenie przepływomierza
Odłączyłem na chwile i zaczął wariować To dobrze czy żle?
-
320i Sprawdzenie przepływomierza
Chodzi o wtyczkę ?? Nie wiem dokładnie gdzie ona jest
-
320i Sprawdzenie przepływomierza
Witam wszystkich Jestem świeżym posiadaczem bmw Mam pytanie o przepływomierz? Czym można sprawdzić przepływomierz czy jest dobry czy nie?? Komputerem podobno??
-
320i Gdzie kupić Silniczek krokowy
rok 2000, 2.0 150 koni silnik M52 mam nawet numer części 13411744713
-
320i Gdzie kupić Silniczek krokowy
Witam Potrzebuję nowy lub dobry używany silniczek krokowy Gdzie kupić ? i jaki radzicie kupic
-
320i Jakie świece
Witam. Proszę gorąco o poradę Jakie mam kupić dobre świece do mojej beemki z GAZEM 320i 2.0 silnik, 150 koni, 2000 rok. kombi Proszę o radę
-
320i Mocowanie tłumika ze skrzynią
To sie dokladnie nazywa WSPORNIK RURY WYDECHOWEJ
-
320i Mocowanie tłumika ze skrzynią
To podobno nazywa się wspornik skrzyni co połączony jest z wydechem. Proszę podać gdzie to kupić.
-
320i Mocowanie tłumika ze skrzynią
Witam Potrzebuje dokładnej nazwy i gdzie to można kupić. Łącznik skrzyni z tłumikiem. Podobna sie nazywa to samolot. Całe popękało i zamierzam kupić nowe. Kombi 2000 rok skrzynia manual
-
320i Sprawdzenie lusterek zewnętrznych
Owy przycisk jest ale nie działa. Też nie działa jak chce lusterka skierować w lewą stronę. Sprawdzę podłączenie Będę pisał
-
320i Sprawdzenie lusterek zewnętrznych
Witam. Nie dawno zakupiłem bmw 320i e46 Gość powiedział ze lusterka zew. są składane ale je odłączył. Jak mam sprawdzić to. Bezpieczniki sprawdzałem są ok. Proszę o pomoc
-
320i kombi. Bagażnik sam domyka się ??
Ja jeszcze teściowej nie mam ale wiem o co chodzi he he. To bmw5 ma fajnie bo zamkniesz i sam dociaga. Dziękuję i pozdrawiam
-
320i kombi. Bagażnik sam domyka się ??
Witam Moje pytanie jest takie Mam kombi i czy jak zamknę bagażnik on powinien sam się domknąć jak w bmw 5 ? Ja muszę mocno czasnąć . Proszę o odp. Pozdrawiam
-
328Ci 1999r. - Jaki filtr kabinowy?
Dziekuję za odpowiedz pozdrawiam
-
328Ci 1999r. - Jaki filtr kabinowy?
Proszę o radę jaki i jakiej firmy mam kupić filtr kabinowy? Jest tego trochę i nie wiem jaki.
-
320i Na postoju nie grzeje ciepło tylko dmucha zimno
Nowy płyn zalany. Jest od razu różnica. Lałem koncentrat Prestone. Czyli tamten był bardzo bardzo zapowietrzony. Dodam że nie było żadnych problemów z odpowietrzeniem. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Pozdrawiam
-
320i Na postoju nie grzeje ciepło tylko dmucha zimno
Jest masakra zapowietrzony. Jutro tym się zajmę. Będę wymieniał na nowy płyn i moje pytanie jest takie proszę o nazwę dobrego koncentratu. Pozdrawiam
-
320i Na postoju nie grzeje ciepło tylko dmucha zimno
Dziękuję bardzo za linka. Zaraz zabieram się do pracy
-
320i Na postoju nie grzeje ciepło tylko dmucha zimno
To bardzo proszę o instrukcje. Za bardzo się nie znam, ale spróbuję.
-
320i Na postoju nie grzeje ciepło tylko dmucha zimno
Sprawdzałem i jest dobrze odpowietrzony. Ale jak odkręcam korek od zbiorniczka wyrównawczego to długo czekam aż ta miarka (patyczek) wypłynie. Troche musze dolewać
-
320i Na postoju nie grzeje ciepło tylko dmucha zimno
Witam wszystkich Mam problem z ogrzewaniem na postoju otóż zamiast ciepłego to leci zimne powietrze. Skaczą czasami obroty. Słyszałem że to może być uszczelka pod głowicą. Prawda?
-
320i opsi błędów
Koledzy za bardzo nie znam się czego mam używac. Podjechałem do elektronika i sprawdził i wyskoczyły kody i opis po polsku ale za bardzo nie wiem o co chodzi z tych opisów.
-
320i opsi błędów
Witam prosze o opisanie po polsku błędów 246, 248, 191, 244, 17 Prosze o pomoc
-
320i Nie działają spryskiwacze lamp przednich (xenony)
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Zaraz ide zobaczyc. Dziekuje i pozdrawiam
-
320i Potrzebuje polski opis bezpieczników
Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam.