witam mam problem odłączyłem węże paliwowe od silnika zapomniałem kolejności który jest zasilający a który odprowadzający nadmiar paliwa chodzi o listwe wtryskową który wężyk w które miejsce prosił bym o pomoc ewentualnie o jakiś schemat silnik s50 b32
witam mam problem chciałbym założyć w swojej E36 klime a mam zwykłe nawiewy już kupiłem cały zestaw tj nagrzewnica panel itd przed kupnem fachowcy mówili że to prosta sprawa że da to się zrobić ale gdy już zakupiłem cały sprzęt do montażu to nagle stał się problem że to nie da się zrobić proszę o pomoc może wiecie kto by się podjął tej przeróbki
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.