Ja usiebie mam caly pakiet Meguiar's szampon,detailer,glinka,politura,woski,mleczko do usuwania robactwa,zel do opon,mleczko do skory,impregnat do dachu,i masa roznych innych ktorych nie pamietam bo sie tego naprawde juz sporo uzbieralo.Ogolem z kosmetykow jestem zadowolona ale fakt jest taki ze uzywam ich od jakiegos pol roku lakier odzyskal swoj blask,teraz raz w tygodniu porzadne mycie od A do Z i jak narazie ok.Chociaz kusi mnie przetestowanie kilku kosmetykow SMARTWAX chociazby jeden do osiagniecia polysku lustra.