Witam. Czy mial ktos problemy ze skrzynka smg w e46 rok 2002? Skrzynka od jakiegos juz czasu dziwnie sie zachowuje; w trybie "cruise" na drugim biegu przy obrotach 2700-3000 wydaje mi sie ze wysprzegla w manualnym trybie dzieja sie podobne zeczy czasami przy ruszaniu do przodu lub do tylu trzeba wejsc na wieksze obroty - nie dzieje sie to caly czas.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.