Witam kupiłem niedawno dla żony e28 w td, i chciałbym po remoncie podnieść jej troszke moc ale bez szału w serii ma 115 wiec mysle ze 140 km satysfakcjonowalo by mnie w zupelnosci pytania 1. czy ktos z forum modyfikowal ten silnik i jakie mial rezultaty 2. czy sam ic da rade cos pomoc 3. ile dmucha seryjnie turbo ? 4. czy tloki i korby wytrzymaja 1.2-1.3 bara e28 ktore kupilem http://otomoto.pl/bmw-524-C14241879.html