Hej! mam taki problem: w mojej buni e46 318 z 1999 r wzdłuż dolnej połowy wiatraka jest gumowa rurka łącząca dwa filtry/plastikowe puszki po jednym z każdej strony wiatraka. w rurce co kilka dni zbiera się woda i słyszę bulgotanie. ściągam wtedy jeden koniec rurki z filtra/puszki i wylewam m.w. 50-70ml wody. woda nie śmierdzi i wygląda na nie brudną. na realoem i Forum nie mogę znaleźć info. u mojego mechanika też nie a do ASO nie mam zamiaru jechać... proszę o pomoc ;]