Był podłączony pod komputer i gdy auto stoi to wszystko jest ok turbina działa itd ale jak się jedzie to komputer pokazuje że turbina nie dostaje takiej mocy :/
Mam problem tego typu Posiadam BMW E39 z 2000r z silnikiem 3.0d Padła mi turbina ale dałem ja do regeneracji i z turbina jest wszystko ok ale samochód nie ma nadal mocy. Wyciągnąłem również katalizatory i efekt jest taki sam cięgle brak mocy. Co mam jeszcze sprawdzić żeby autko chodziło normalnie? Proszę o pomoc
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.