Witam jak powyżej, a mianowicie zmieniłem radyjko na Kenwooda tzw kameleona i mam problem od zmiany radia coś się stało że muzyka leci jakby sam sopran a 0 basu czy na ustawieniu Rock czy jazz wsio ident testowane były 4 radia bez zmian. Czy w coupe jest jakiś mianowicie wzmacniacz za radiem coś w stylu tego z 5er czy nie ma nic autko jest z końca 95roku. Pomóżcie plizzzz. ______ Proszę wpisać model auta w tytule. Proszę zapoznać się ze sposobem tytułowania tematów właściwym dla tego działu! Do przeczytania jest on jako ogłoszenie na górze działu E36. mattiss