Panowie, jak w temacie. Pojawił mi się błąd p0401. A cała historia jest taka... Uszkodziła mi się pompa vacum i wtedy pojawił się po raz pierwszy. Wymieniłem vacum, wykasowałem błąd ale on ciągle wyskakuje. Podpowiedzcie co się mogło stać. Auto ma oryginalne 167.000km - prowadzone z książka od nowości. Wyczyszczony EGR oraz filterki na zaworkach sterujacych EGR ( przy tym kupe dłubanie razem ze ściąganiem kolektora) i turbiną. Może komuś z Was też taki bład się pojawiał - podsuńcie jeszcze jakies pomysły. Pzdr