Byłem na takim a'la komputerze co gościu mi powiedział tylko numer błędu, bo wyskoczyło że wykryto nieznany numer błędu 0042 i tylko go usunął a problem wrócił :(
Witam wszystkich forumowiczów mam problem z moją bmw, podczas przyspieszania zamula samochód, wszystko raczej chodzi ok ale czuć że podczas gwałtowniejszego wciśnięcia gazu nie zbiera się tak jak powinien. Istotną sprawą w tym wszystkim jest to że przy wciśnięciu licznik poboru paliwa skacze z 30L na 20L identycznie jak na tym filmiku
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.