Przede wszystkim bardzo dziękuję za te informacje. A teraz skąd moje pytania. Otóż mam już wszystko jak na obrazkach z linku z instrukcją. Niemniej jednak w samochodzie, którego wyciągałem lusterko było też małe czerwone coś na kratce pod szybą. Po drugie na BMW Sport, do którego jest odesłanie z innego wątku o lusterkach, nie mogłem znaleźć na schemacie 10 pinowej wtyczki wyjścia na central. Dam znać jak mimo wątpliwości spróbuję wszystko podłączyć. Sądząc z opisu nie musi to być od razu:)