mam e36 318is coupe po odpaleniu zachowuje sie w miare normalnie po rozgrzaniu gdy auto stoi na biegu jalowym obroty spadaja do 500 i chodzi jak by miala zgasnąć wymienilem filtr paliwa powietrza swiece ciekawe jest to ze gdy odłaczyłem sonde lambada auto zachowuje sie niemal identycznie jak z sonda a gdy wyjezdzam na droge dusi sie trzeba dodac gazu do pełna i wtedy zaczyna dalej jechac i tak co kawałek czego morze być to wina przepływomierz niby sprawny prosze o pomoc z góry dziękuje