Witam Poszukuje mapy do systemu nawigacji professional do modelu bmw x3 z 2008r. (otwierany kolorowy monitor). Jaka tam powinna być mapa? high czy professional i czym one się między sobą różnią?. I czy jest możliwość aby wyświetlały się informacje na tym 6,5" monitorze po polsku, i żeby komunikaty głosowe również były w j.polskim? Z góry dziękuję za odpowiedź
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.