Witam wszystkich Posiadam BMW E34 525i, (październik 1989 - silnik M20). Chciałbym wymienić wysłużoną przekładnie kierowniczą na lepszą, jednak używaną. Mam na oku ciekawy egzemplarz, również z modelu E34 jednak z roku 1994. (nowszy silnik) Czy tak przekładnia będzie pasowała do mojego auta ? Wygląda identycznie. Czy ktoś się spotkał z takim problemem ? Z góry bardzo dziękuję za pomoc