no szukalem wczesniej i znalalem tylko wypowiedzi o piszczeniu hamulcow,w sumie u mnie moze tez klocki i tarcze poprostu sie nie dopasowywuja,ale sciaga mnie troche w prawo jak puszczam kierownice i dlatego mam podejrzenia co o wywarzenie tym baradziej ze jak zmienialem z zimowych na letnie to nie wywarzalem kol bo koles mial maszyne popsuta,a mozesz cos doradzic na temat tej klimy bo nie wiem jak to naprawic