Witam wszystkich. mam taki problem chciał bym sie dowiedziec czy wychodzily fabrycznie 320 kombi 98r. z centralnym zamkiem tylko z przodu. Kupilem dopiero to cudo i okazalo sie ze niema wogole z tylu silownikow centralnego zamka, pilot w kluczyku oryginalny. drzwi wygladaja od srodka na orginalne nie malowane ani nie pogiete. dodam tylko ze jest to mpakiet full opcja :?: ______ Poprawiłem tytuł tematu. Proszę się stosować do formatu tytułowania wątków obowiązującego w tym dziale. Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss