witam jestem posiadaczem 524 td 1986r stan super pieknie gra(- la do wczoraj) ,natomiast dzis rano odpalilem i po ok 2 km spadly obroty i zgasl,odpalilem wszedl na obroty,przejechal ok 50 m i zgasl ,odpalalem jeszcze ze 4 razy,to samo,do rozladowaniam sprawdzilem bezpieczniki -ok, pompa? od czego zaczac sprAWADZAC? kupie filtr paliwa moze sie zapchal? ale wczoraj bzykala az milo,katastrofa czy pierdola ,moze jakies styki? traci obroty i gasnie pozdrawiam pomozecie????