Ja mam identyczne objawy. Stało się to w czasie ostatnich mrozów. Samochód stoi w nieogrzewanym garażu. Dotychczas nawigacja spisywała się nienagannie, teraz pokazuje zupełnie inne miejsce, w którym aktualnie przebywam. Wygląda na to , że nie łapie sygnału z satelitów. Zupełnie nie wiem co robić, czy czeka mnie wizyta w serwisie ? Może ktoś spotkał się już z takim problemem. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.