Skocz do zawartości

Luckyy

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Luckyy odpowiedział(a) na Luckyy temat w E46
    Nic nie robilem...tyle co olej i filtry wymienilem bo ja dopiero kupilem. Dzieki wielkie, bede dzialal!
  2. Luckyy opublikował(a) temat w E46
    Witam. Mam problem a mianowicie wczoraj gdy jechalem zauwazylem ze przy wiekszym wcisnieciu gazu kopci mi na bialo, w dodatku gdy dodaje gazu obroty bardzo powoli ida w gore i go szarpie i praktycznie nie ma mocy bo gdy stanalem i probowalem jechac pod gore to wogole mi sie nie rozpedzal tylko jechal powolutku przy wcisnietym gazie do dechy i mial zaledwie 1000 obrotow caly czas, zero przyspieszenia tylko jazda jak zolw. Dopiero gdy wyjechalem na prosto POWOLUTKU sie zbieral. Dzis gdy wracalem do domu kopcil troche mniej, ale juz tak nie szarpalo i sie rozpedzal lepiej choc nie tak jak powinien....przyspieszal ale do normnalnoci sporo mu brakowalo. Zauwazylem ze mam mokro wokol wtryskow....czy to moze byc ta przyczyna ze mi leja i dlatego auto sie tak zachowuje?
  3. wyczysilem i dalej to samo....to przewaznie dzieje sie po jakis 10kilometrach
  4. Luckyy odpowiedział(a) na Luckyy temat w E46
    no dzis zalalem pod korek i dalej wskaznik sie nie ruszyl.
  5. Mam problem.....gdy jade na zimnym silniku autko spisuje sie elegancko ale jak sie nagrzeje to do 2,5 tys obrotow idzie dobrze a powyzej slabnie, dusi go. Z czego to moze wynikac? dodam jeszcze ze mam problem ze wskaznikiem paliwa/czujnikiem paliwa. Moze to miec cos wspolnego?
  6. Luckyy odpowiedział(a) na Luckyy temat w E46
    No mozliwe...dzis pojade to sprawdzic dokladnie bo jak mowie jezdze i poziom paliwa sie zmniejsza ale jak dolewam to wskazowka nie chce isc w gore a wlalem 20 litrow
  7. Luckyy opublikował(a) temat w E46
    Witam. Mam problem a mianowicie, gdy zaswiecila mi sie kontrolka rezerwy pojechalem na stacje zalac (50zl) jednak wskaznik sie wogole nie podniosl. Po jakiejs godzinie wrocilem na stacje dolac ponownie za 50zl i dalej to samo. Wskazowka nie idzie w gore. Myslalem ze moze plywak sie zawiesil ale nie, poniewaz normalnie wskaznik opada gdy jezdze. Co to moze byc? Jeszcze dodam ze nie mam wycieku. Prosze o pomoc!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.