Witam mam dwa pytania do fanów i właścicieli bmw: 1. Jak to jest, że w raporcie awaryjności DEKRA 2004 seria 3 w przediale wiekowym 0-3 lat jest na odległym miejscu z 62,9 % bez awarii, a w raporcie z 2006 w gupie od 4-5 lat (czyli te same roczniki samochodów) jest na wysokim miejscu z 75,8 % bez awarii. Jak z 62.9 mogło się zrobić 75,8 !!! (chyba, że te dane, są inaczej liczone niż mi się wydaje. tzn % aut w danej grupie wiekowej, który od nowości nie miał żadnej awarii)