Witam, szukałem ale nie znalazłem rozwiązania, a mianowicie strasznie szarpie mi sprzegło, tak bardzo ze jakbym go przytrzymał na półsprzegle to pewnie by sie auto rozleciało :) objawy są tylko na rozgrzanym silniku na 1 biegu i na wstecznym.Codziennie dojezdzam do pracy i jest ok ale jak trafie na korek to jest masakra muszę ruszać z 2 biegu.Wymiana całego sprzęgła kosztuje wiec wole sie upewnic, poduszki pod silnikiem wizualnie wygladaja OK.